Общественные слушания

Шановні жителі міста!

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 866 від 30.06.2017 року  «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» відбудуться громадські слухання з  питання погодження Інвестиційної програми комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2018 рік.

Ініціатором проведення громадських слухань визначене Комунальне підприємство Слов’янської міської ради «Словміськводоканал».

З матеріалами Інвестиційної програми КП «Словміськводканал» на 2018 рік та додатковою інформацією можна ознайомитися в  виробничо-технічному відділі КП «Словміськводоканал»  за адресою: м. Слов’янськ, вул. Вчительська,9, тел. 2-57-04, а також на офіційному сайті КП «Словміськводоканал»:  slavvoda.dn.ua

Пропозиції та зауваження з даного питання у письмовій формі просимо надсилати до КП «Словміськводоканал» за вказаною вище адресою у термін до 26 лютого 2018 року, тел.2-57-04.

Громадські слухання із зазначеного питання відбудуть­ся 27 лютого  2018р. о 10.00 год.  за адресою: м. Словянськ, вул. Вчительська, 9 (кабінет заступника генерального директора по виробництву та розвитку ).

Шановні жителі міста!

КП «Словміськводоканал»  доводе до Вашого відома, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 28 грудня 2017 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2017 рік». 

     На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30.06.2017 № 866, КП «Словміськводоканал» повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2017 рік» за місцем надання послуг КП «Словміськводоканал.

      Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КП «Словміськводоканал» на 2017 рік та обгрунтувальними матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_7/pr_7-2018.pdf.

     Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 09 лютого 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Словміськводоканал» ,84122, м. Слов’янськ, вул. Вчительська (вул.Калініна), 9, e-mail: slavvodokanal@gmail.com ,тел. 2-57-04.

      Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КП «Словміськводоканал» на 2017 рік» відбудеться 12 лютого 2018 року о 11:00 в приміщенні КП «Словміськводоканал»: вул. Вчительська (вул.Калініна), 9, м. Слов`янськ, 84122.

     Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 09 лютого 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: КП «Словміськводоканал» ,84122, м. Слов’янськ, вул. Вчительська (вул.Калініна), 9, e-mail: slavvodokanal@gmail.com ,тел. 2-57-04.

 

 

Повідомлення про проведення відкритого  обговорення щодо погодження Інвестиційної програми комунального підприємства Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2017 рік.

           20 вересня 2017 року в КП Слов’янської міської ради  Словміськводоканал»  відбулися відкриті обговорення проекту  Інвестиційної програми КП Словміськводоканал» на 2017 рік.

         У заході взяли участь заступник міського голови Сіваш Д.В., головний спеціаліст УЖКГ Чумаченко Л.П. та представники  підприємства.

   Заступник генерального директора КП «Словміськводоканал  Явтушенко Ю.В.  ознайомив присутніх зі станом речей  у галузі водопостачання та водовідведення м. Слов’янська, з заходами Інвестпрограми:

— встановлення  технологічних приладів обліку води та стоків на підвищуючих насосних станціях,водопровідних насосних станціях , каналізаційних насосних станціях;

  • будинкових приладів обліку питної води на багатоповерхових будинках;
  • заміна запірної арматури на водопровідних мережах міста;
  • придбання обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії;
  • погашення кредиту Міжнародного банку розвитку та реконструкції;
  • про очікувані результати виконання Інвестпрограми: ведення чіткого обліку подачі та витрат води,стоків, контроль та звіряння  фактичних обсягів  подачі та реалізації абонентам питної води і стічних вод.

         Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері та конструктивній формі. На всі поставлені запитання було надано відповіді.

         Присутні підтримали запропонований проект Інвестиційної програми КП Слов’янської міської ради «Словміськводоканал» на 2017 рік  та відзначили необхідність виконання зазначених заходів. На завершення зустрічі був підписаний  відповідний протокол, який буде  направлений  до НКРЕКП та Слов’янської міської ради для  подальшого підготовлення проекту рішення.

Протокол можно посмотреть нажав Подробнее

Подробно »

Инвестиционную программу можно скачать здесь